Агенція інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності оголошує про початок реалізації проекту “SMART ГРОМАДА – СТВОРЮЄМО РАЗОМ!”

Агенція інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності оголошує про початок реалізації проекту “SMART ГРОМАДА – СТВОРЮЄМО РАЗОМ!”, який спрямований на створення сучасної моделі управління на засадах передових знань та впровадження сучасних інформаційних технологій для створення комфортного середовища, підвищенні якості послуг, прозорості та відкритості влади, партнерства з бізнесом, активізації участі мешканців у процесах розвитку громад та формуванні політики.

Запрошуємо взяти участь: міста обласного підпорядкування, об’єднані територіальні громади, районні державні адміністрації та ради, міста та населені пункти районного підпорядкування, громадські організації, а також агенції регіонального та місцевого розвитку.

У межах цього проекту переможцями стануть та увійдуть до першого етапу реалізації - 20 громад, які першими заповнять анкети та нададуть відповідну інформацію з 25 жовтня 2017 року по 03 листопада 2017 року. В рамках проекту буде проведено 12 тематичних вебінарів, створені та передані інструменти, які матимуть на меті:

- підвищення власної ефективності та ефективності своїх підлеглих; 
- автоматизацію процесів, які раніше виконувались вручну та займали багато часу;
- отримання значного економічного ефекту за рахунок оптимізації процесів, їх автоматизації та використання аналітичних даних з використанням системи повідомлень;
- скорочення споживання енергоресурсів та викідів CO2;
підвищення в рази ефективності праці, економія бюджетних коштів створення можливості та інфраструктури для нових робочих місць;
- створення нових каналів комунікації з мешканцями, з бізнесом, з органами влади в цілому та між співробітниками;
- надання інструментів ефективного використання всіх ресурсів та бачення системного, покрокового вдосконалення всіх процесів життєдіяльності громади;
- створення комфортних умов для мешканців громади у сферах отримання послуг, комунікації із владою тощо;
- створення прозорості для громади та процесів, що дозволить як підвищити якість життя мешканців громади, так і створити нові, не існуючі раніше можливості, щодо робочих місць та залучення інвестицій (в тому числі – міжнародних) за рахунок прозорості, стандартизації і автоматизації процесів;
- створення умов для залучення інвестицій як міжнародних фінансових організацій, так і інвесторів;
- створення системи, що не лише відповідатиме викликам часу, а стане платформою “SMART ГРОМАДА” або “РОЗУМНА АДМІНІСТРАЦІЯ”;
- стати лідером та прикладом, завдати стимул, темп розвитку для інформатизації громад всієї України.

Протягом періоду реалізації проекту спільно з фахівцями Агенції інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності, а також залученими експертами, його учасниками будуть відпрацьовані проекти документів, оптимізовані процеси та створені веб-сервіси для їх автоматизації щодо вирішення питань створення “розумних” громад та адміністрацій, питань енергоефективності та енергозбереження, створення умов для залучення інвестицій та залучення мешканців громади до розвитку, створення умов прозорості, електронного врядування тощо.
Докладну інформацію про цей проект можна дізнатись на сайті www.aisdre.com в розділі “Проекти/Що реалізуються” або за посиланням http://aisdre.com/projects/smart-gromada.

Заповнити анкету учасника можна безпосередньо на сайті www.aisdre.com за посиланням “Зареєструватись” або подати її шляхом надсилання на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (можна скачати з сайту www.aisdre.com за посиланням “Зареєструватись”).
Анкети мають бути подані не пізніше 23:00 годин 03 листопада 2017 року. Анкети, надіслані пізніше встановленого часу, розглядатися не будуть.

Оголошення переможців, які увійдуть до першого етапу реалізації проекту, відбулося 06 листопада 2017 року.

Участь у проекті безкоштовна та фінансується Агенцією інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності.

Усі питання щодо цього проекту просимо надсилати на ім’я координатора Гунченко Катерини Миколаївни на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.